Gemeentelijke reinigingsdienst Hamburg

Water besparen in een handomdraai

Water twee keer gebruiken is intelligent – het motto van de Hansgrohe grijs water recycling installaties maakte de gemeentelijke reinigingsdienst van Hamburg zich eigen. Afvalwater uit handwasbakken en douches in een van zijn bedrijfsplaatsen stroomt in de biologisch-mechanische waterzuivering met de Pontos AquaCycle 21000. Het zo gewonnen bedrijfswater kan opnieuw worden gebruikt. Dat bespaart jaarlijks circa 2,2 miljoen liter drinkwater.

De Pontos AquaCycle zuivert grijs water zonder toevoeging van chemicaliën voor een tweede gebruik: in Hamburg is dit onder andere: voertuigen wassen, water voor de keermachines en toiletspoeling. De gepatenteerde methode van Hansgrohe garandeert een constant hoge waterkwaliteit die voldoet aan de hygiënische eisen van de EU-richtlijn voor zwemwater.

Locatie:            Hamburg, Duitsland
Bouwheer:       gemeentelijke reinigingsdienst Hamburg
Producten:      Pontos AquaCycle 21000

Hamburg: qua milieubescherming haantje de voorste

Dealer in:
Bij de gemeentelijke reinigingsdienst Hamburg stroomt afvalwater uit douches en wasbakken in de zuiveringsinstallatie en wordt hergebruikt.

Flash Player hier downloaden